Tagy

Zatím nebyl vložen žádný štítek
Lovecké nože

Mikov dodává klasické lovecké zavírací nože (fixíry) již několik desítek let. V poslední době se zvýšila úroveň těchto nožů používáním kvalitnější oceli 440AISI. Střenky loveckých zavíracích nožů se vyrábějí z různých materiálů, od klasické imitice jeleního parohu, dále z buvolího rohu, jeleního parohu nebo palisandru. V letošním roce jsme začal...

Mikov dodává klasické lovecké zavírací nože (fixíry) již několik desítek let. V poslední době se zvýšila úroveň těchto nožů používáním kvalitnější oceli 440AISI. Střenky loveckých zavíracích nožů se vyrábějí z různých materiálů, od klasické imitice jeleního parohu, dále z buvolího rohu, jeleního parohu nebo palisandru. V letošním roce jsme začali nabízet luxusní lovecké zavírací nože 230 XP 2, jedná se o masívní nůž vhodný při lovu velkých zvířat. Model 115 XP 2, 115 XP 3 a další jsou rovněž novinky na našem trhu, čepel ze 440 oceli a střenka z jeleního parohu zaručuje kvalitu a příjemnou práci s nimi.
Lovecké dýky se střenkou z imitace parohu jsou velmi oblíbené již několik desítek let a vyrábějí bez zásadních změn. Doba prověřila, že tvar těchto nožů je nadčasový.
Luxusní lovecké dýky, např. 370 XP 3 – jelenář nebo 369 NP 3 – stahovák jsou pro svoji univerzálnost velmi populární mezi myslivci. 370 XP 3 a 369 NP 3 jsou nože, které v sobě ukrývají pilku i párač a střenka z jeleního parohu jim zaručuje i trvalost (jelení paroh např. za normální teploty neshoří).
Pro ojedinělé přiležitosti v mysliveckém životě nabízíme i pasovací tesák.

Zobrazit

Lovecké nože Počet produktů: 41

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 41 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 41 položek